PORADNIKI – SKLEP

 

Za pośrednictwem naszego serwisu można zakupić poradniki (e-book) dotyczące rożnych zagadnień wyceny nieruchomości których treść oparta jest na długoletniej praktyce w zakresie wyceny nieruchomości. W każdym poradniku znajdują się operaty szacunkowe które fizycznie uczestniczyły w obrocie na rynku.

Klikając na poszczególne odnośniki przejdziemy do strony z opisem konkretnego poradnika, gdzie również znajduje się przycisk umożliwiający zakup. Przy pierwszym zakupie konieczne będzie podanie danych koniecznych do faktury, oraz adresu e-mail i nr. telefonu (jeżeli nie chcesz podawać telefonu, wpisz numer fikcyjny). Jeżeli przed zakupem zarejestrujemy się w serwisie i uzupełnimy dane to przy zakupie i każdym kolejnym wystarczy zalogować się do sytemu.

Sprzedaż odbywa się zgodnie z regulaminem serwisu wycena.net.
Płatności można dokonać przelewem na konto bankowe (po zaksięgowaniu wpłaty na e-mail klienta przesyłany jest link do pobrania poradnika), lub poprzez system PayPal (link do pobrania poradnika przesyłany jest automatycznie po zakończeniu operacji płatności). Poprzez system PayPal płacimy z posiadanego w tym systemie konta, lub jeżeli nie posiadamy konta wykonując płatność kartą kredytową (płatność odbywa się automatycznie poprzez system PayPal). Po zakończeniu płatności każda transakcja potwierdzana jest fakturą VAT otrzymaną w formie elektronicznej na e-mail.

Status zamówienia możemy sprawdzić wpisując nr zamówienia i adres e-mail. Numer zamówienia otrzymujemy na adres e-mail w formie np. Zamówienie 429..

FORMAT PORADNIKÓW: PDF (do otworzenia potrzebny czytnik pdf. np. Adobe Acrobat Reader) spakowany do pliku .RAR  lub .ZIP (potrzebny program do rozpakowania np. WinRAR, 7-Zip).

Możliwość komentowania została wyłączona.